Bahar Dönemi Sınavları İçin Duyuru

08 Mayıs 2023 Pazartesi

Ders Sınav Listesi için tıklayınız...
Lütfen sınava gireceğiniz cihazın (bilgisayar, tablet veya telefon) internet bağlantısının sağlam olduğunu sınavdan önce kontrol ediniz.

Sınava gireceğiniz cihazda sadece kurumsal e-postanız açık olsun. Mutlaka sınavdan önce gerek drive gerek google içerisindeki tüm hesapların oturumunu kapatın ve hepsi için (classroom, drive, google vs) tamamında sadece kurumsal mailinizin açık olduğunu kontrol edin. Aksi halde sınav sırasında kopmalar yaşanabilmektedir ve mazeret kabul edilmemektedir. Yine sınav sırasında  kullandığınız internet uygulamasında (chrome, internet explorer vs) başka bir sekme açık bulunmamalı. Bu da yine karışıklık oluşmasına sebep olabilmektedir. Sınav sırasında sınav sayfasından çıkmanız durumunda tekrar sınava girememe ihtimaliniz olduğunu belirtmek isteriz. Herkes 1 kez giriş yapma hakkına sahiptir ve sekmeden çıkıldığı an sınava tekrar girilemeyecektir. Bu nedenle sınav sırasında sınavı teslim etmeden sekmeden çıkmamaya özen gösterin.

Sınavlarınız classroom üzerinden gerçekleştirilecektir. Lütfen sınav saatinizden 10 dk önce classroom içerisinde halihazırda sınav için beklemede olun. Sınav teslimi sırasında da sistemde belirtilen dakika içerisinde teslim et butonuna bastığınızdan emin olun.

Hızlı Erişim